
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 13 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Gender | Female |
| Packaging | Bag |
| Termination | Plug |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| RoHS | Compliant |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2 mm |
Stock: 569
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05280
Ext.Price$0.05280
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05280 | $0.05280 |
| 10 | $0.02640 | $0.26400 |
| 50 | $0.02387 | $1.19350 |
| 100 | $0.02158 | $2.15800 |
| 500 | $0.01951 | $9.75500 |
| 1000 | $0.01765 | $17.65000 |
| 3000 | $0.01642 | $49.26000 |
| 5000 | $0.01528 | $76.40000 |
| 10000 | $0.01421 | $142.10000 |
